Start: 60kg59kg58kg57kg56kg55kg54kg53kg52kg → 51kg → 50kg → 49kg →48kg

Březen 2013

hm......

22. března 2013 v 7:27 | Karol |  Moi
Doufám, že alespoň vy se máte líp.... Všecko jde do háje. Vážně vše. Vztah, škola, dieta, rodiče.... Nemám ani na nic náladu. Zítra jedou moje holčiny na soutěž, a při tréninku si jedna z předních, která tam švihá jeen přemet za druhým, zlomila nohu. Tak jen doufám, že pojedou jako kuny, protože jdeme proti mistryním Evropy :D Jak jste na tom vy v tomhle depkovým počasí?
Nechápu to :D

18. března 2013 v 8:26 | Karol |  Moi
Nazdar holky!
Jen tak krátce úvodem, proč jsem tu delší dobu nebyla....Učím se na maturitu, je hrozný se k tomu dokopat, ale ráda bych měla v květnu víc volna, když bude hezky, tak se učím už ted :) Plánuju zmáknout 10 otázek od každýho předmětu do konce března, snad to zmáknu :)...Nejhorší je asi zsv, včera jsem se jednu otázku učila hodinu a půl, no snad si to pamatuju :D Ale musím to stihnout protože si chci koupit nový boty, a abych to neměla jen tak, tak za 10 naučených otázek si je koupím :D
Jo jinak, dnes jsem stoupla na váhu a nejdřív jsem se začala smát, protože tohle číslo jsem už neviděla téměř 2,5 roku...53,7!! Nechápu to, protože jím fakt normálně, o víkendu pěkně segedín s knedlíkama, pak pěčený kuře a takovýhle laskominy jsem si dopřávala. Možná jestli ta psychoka na to fakt nemá vliv, protože jsem na jídlo úplně přestala myslet :). No, stejně si chci upavit jídelníček podle té paní, abych nejedla nárazově.


Jedna z těch, které mě táhnou vpřed.


Mé vysněné! :-* (jsem ujetá na boty)

Bolí mě celá Kája :D

12. března 2013 v 21:34 | Karol |  Moi
Nazdar holky!
Včera jsem byla s mamkou (chodí do nějakýho hubnoucího kurzu) na cvičení a vážení. Stoupla jsem si bosky na nějakou váhu a vzala do rukou nějaký cosi a začalo mě to měřit :D. Takže váha 55 kg (ale nevadí mě to, protože před každoměsíčními starostmi mám žravý týden, takže mě to omlouvá :D a navíc to bylo vážení v 7 večer ;)) no dále tuk kolem orgánů mám roven 1 (stupnice od 1 - 10) takže paráda. Můj vnitřní věk je na 12 tudíž mi můj metabolismus prý pracuje rychleji než mi doopravdy je a paní mi řekla, že pokud chci hubnout, tak stačí jen upravit jídelníček a to né, že bych se měla omezovat v jídle, ale spíše dodržovat maximální odstup 3 hodiny a minimální 2 mezi jídly. Dnes jí mám posílat jídelníček, aby mi řekla, co dělám špatně, tak jsem zvědavá :). Jinak jsem si myslela, že nejvíce tuku budu mít na břiše a ono prd, mám tam nejmín (je to divný) a na nohách, který jsem považovala za dobrý, tak tam je zase nejvíc :O. No takže žádné drastické omezování, ale pěkně pohodička :)
Navíc tam včera cvičila holčina, která vypadala naprosto dokonale: blondýna, dlouhý vlasy, opálená, vysoká a nádherně hubená, tak mě to nakoplo :D


Jak tohoto dosáhnout?

7. března 2013 v 18:51 | Karol |  Thinspo
Hladovky jsou naprd, ale příjde mi, že když jím normálně nebo ikdyž to omezím tak nehubnu. Ráda bych měla vypracovanou ppostavu. Cvičím každý den s Jillian Michaels, no uvidíme jaký to bude mít výsledky. Co myslíte, že dodržují tyto realky? :)
Nestíhačka

4. března 2013 v 21:55 | Karol |  Mé jídelníčky
Dnes fakt fofr. Sice jezdím do školy až na jedenáctou, ale vstávačka už v osm, vyprovodit přítele na autobus, pak hnát domů si zacvičit, sprcha, rychlá snídaně a mazat na vlak. V ústavu si odsedět svejch pět hodin a o půl 5 domů. Letěla jsem na trénink a pak ještě doučovat holčinu z angličtiny. Domů jsem přišla v 8, YEAH! Ale to doučko je fajn, baví mě to a navíc se holčina snaží :) Takže to mám každý pondělí a středu po trénalu, to bude fofer a ted už jídelák. Snažila jsem se, ale nevím no.

Snídaně: 2 rýžové suchary, cottage, 1/4 Hermelínu light, rajče
Svačina: musli tyčinka oříšková (130 kcal), přesnídávka (140 kcal)
Oběd: pomeranč, 2 rýžové suchary
Svačina: tuňák (80 g)
Večeře: mandarinka, vločková kaše malinová
Pohyb: six week 6 pack

Tak co? Mám ubrat?

Cvíčo na boky

1. března 2013 v 19:29 | Karol |  Cvičení
http://www.youtube.com/watch?v=8zI5EoiYi1c

2 minutové video, kde vám Jillian ukáže 4 cviky na boky. Opakují se zhruba po 20ti ve 3 sériích. Tak hurá do toho :)


Vím jak chutná vzduch

1. března 2013 v 19:23 | Karol |  ANA čtivo :)
Už jsem ji taky četla, ale je to kdysi dávno. Začínám ji číst tedy teď podruhé :)
Ale i z těch nepatrných útržků, co si pamatuji, soudím, že je dobrá :))


Kniha je autobiografickým příběhem Marii, modelky zaměstnané v Japonsku. Při jednom rozhovoru se od svého bookmakera dozvídá, že sice není tlustá, ale shodit pár kilo by jí neuškodilo. Maria je ve své profesi hodně žádaná, a tak má po těchto slovech pocit, že kdyby zhubla, měla by úspěch ještě větší. Přestává postupně večeřet, jíst kalorická jídla a aby to nebylo nápadné, přestává chodit s ostatními modelkami na večírky a společná jídla, a uzavírá se sama do sebe. Postupem času přestává téměř úplně jíst. Vyhubne natolik, že její vychrtlost už není možné skrýt ani pod volným oblečením. Čím více hubne, tím menší je o ni zájem. Zákazníci ji najednou nechtějí, říkají, že je moc hubená a aby mohla opět uspět, měla by přibrat. Ukončí práci, odjede domů a začíná se léčit. Nejprve v nemocnici, později doma.
Jedné noci pocítí velký strach, vzbudí matku a zděšeně jí říká: "Mami, mami umírám. Myslím, že umírám, když zavřu oči, tak vidím stát muže na konci tunelu. Nemůžu spát, už bych se neprobudila". Tento zážitek ji natolik vyděsí, že začne pomalu jíst, zvyšovat dávky jídla a přestane hubnout. V závěru knihy uvádí velmi důležitou větu: člověk musí milovat sám sebe, aby dokázal milovat ostatní. Maria se mylně domnívala, že získá sebedůvěru díky tomu, že cizí lidé budou obdivovat její zevnějšek. A správně pochopila, že tudy cesta v žádném případě nevede. Podaří se jí najít správný směr vlastního života a stává se konečně šťastnější a spokojenější. Maria nyní pracuje jako psychoterapeuta a pomáhá nemocným s poruchami příjmu potravy.

Zkpírováno z http://www.anabell.cz/index.php/knihovna-a-prodejna-literatury/73-vim-jak-chutna-vzduch

Má oblíbená

1. března 2013 v 19:18 | Karol |  ANA čtivo :)
Dnes jsem ji dočetla. Je skvělá. Už jsem ji četla 3x a mohla bych stále dokola.Hlavní postavou románu je již tradičně dívka, šestnáctiletá středoškolačka Edita Havlová. Ta má jeden zásadní problém: svou postavu, která je podle ní samotné, a i podle jejích spolužáků, kteří se jí posmívají, neúměrně tlustá. Měří sice 180 cm, ale váží 73 kg, a tak si připadá doslova jako golem. Je ale odhodlaná svůj problém řešit, a to radikálně a to - jak se záhy ukáže - až moc radikálně! Přestane najednou jíst vše, co je sladké nebo tučné, navíc cvičí, a proto asi nikoho nepřekvapí, že intenzivně začíná ztrácet na váze a, jak asi většina čtenářů sama vytuší, začne Edita nakonec bojovat s anorexií.
Editin jídelníček je opravdu zdrcující: ke snídani nevelké množství műsli, namísto plnohodnotného oběda postačí mrkev a večeři nahradí cvičení! S touto změnou se samozřejmě mění i Editina psychika. Jako holka "krev a mlíko" byla vždy veselá, bezstarostná. Teď se z ní stala jen hromádka nervů s věčně špatnou náladou. Uzavřela se před celým světem, dokonce i před kamarády, kteří se jí rozhodli pomoci. Začala žít ve vlastním světě, což jí rozhodně na psychice nepřidalo a samozřejmě ani nepřinášelo nic dobrého.
Editě se začínají lámat nehty, padají jí vlasy, vynechává menstruace… Přestože se snaží všechny tyto změny před svými kamarádkami maskovat, před sebou je samozřejmě skrývat nedokáže. Nejen jí tedy záhy jasné, že trpí anorexií.

Zkopírováno z http://www.bux.cz/literarni-kavarna/ctenarske-recenze/stripky-mych-lasek.html